www.birfincanask.com Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

 

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.birfincanask.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.birfincanask.com sitesinin tüm hakları BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’e aittir. www.birfincanask.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu sitede bulunan çay, kahve vb. ürünlerin hiçbiri, BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’in yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu sitede bulunan çay, kahve vb. ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, “Bir Fincan Aşk” BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’in ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.birfincanask.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.birfincanask.com, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Bir Fincan Aşk markası ve diğer markalar, www.birfincanask.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. “Bir Fincan Aşk”ın ve sahibi BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.birfincanask.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.birfincanask.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.birfincanask.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.birfincanask.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe “Bir Fincan Aşk”nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Bu tür form ve sayfalar www.birfincanask.com sitesinin sahibi BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’in entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?

www.birfincanask.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Çay, kahve vb. ürünlerinin satış işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.birfincanask.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.birfincanask.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.birfincanask.com ve sahibi BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.birfincanask.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir çay, kahve vb. ürünlerin, satış veya bilgi hatasından dolayı www.birfincanask.com sitesi ve sahibi BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’e sorumluluk yüklenemez.

www.birfincanask.com ve sahibi BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.birfincanask.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

“Bir Fincan Aşk”, BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Copyright(c) BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER www.birfincanask.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri – H. ŞİKER’e aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

Firma İsmi: BFA Grup İç Dış Ticaret ve İnternet Hizmetleri  / Bir Fincan Aşk

Adres: Dumlupınar Mah.Asos Sok.Gizem Apt. D:12-3 Görükle/Nilüfer Bursa

Vergi Dairesi / Numarası: Nilüfer / 336703

Bir Fincan Aşk Telefon:

Bir Fincan Aşk E-posta: bilgi@birfincanask.com