NEDEN BİR FİNCAN AŞK?

Bir Fincan Aşk; dünyanın her yerinden yüzlerce çeşit çay ve kahveyi herkese  ulaştıran, bu lezzetleri tutkunları için erişilebilir kılmayı hedefleyen, “Mutlu Çay ve Kahve Tutkunları” mottosuyla yola çıkan sadece çay, kahve ve bunların keyfine odaklanmış online bir mağazadır.

ÇAY VE KAHVE MAĞAZAMIZDA NELER VAR?

Tüm Dünya’dan Özel Çaylar ve Kahveler

Çayın anavatanı Çin’den, mistik tatların ülkesi Hindistan’a, beş çayını dünya litaratürüne sokan İngiltere’den ülkemize kadar uzanan çok geniş bir coğrafyadan en özel çaylar Ahmad Tea ve Beta Tea gibi en prestijli dünya markaları aracılığıyla evinize geliyor. Üstelik darjeeling, oolong, rooibos, seylan, assam garnet, chai tea latte gibi yüzlerce çeşit ürün yelpazesiyle…

Kahvenin anavatanı Arabistan’dan gelen, Türk kültürünün değişmez lezzetlerinden olan, çağa ayak uydurup hazır kahve, nescafe, espresso gibi yüzlerce çeşit ürünleriyle yer bulan kahve çeşitleri; Kuru Kahveci Mehmet Efendi, Beta A’la Kahve, Shazili gibi prestijli markalar aracılığıyla sizlerle buluşuyor..

Çay, Kahve ve Sağlık

Tabiatın kalbinden gelen, en doğal ve en etkili bitkilerle hazırlanmış onlarca çeşit bitki çayı bir araya getiren. Aşırı kilo, stres, soğuk algınlığı, baş ağrısı, selülit, stress ve daha bir çok rahatsızlık için bitki çaylarımıza göz atmalısınız. Zinde kalmak, günün yorgunluğunu atmak için kahvelerimizle ilgilenebilirsiniz. Unutmayın en sağlıklı yöntem en doğal olandır.

Çay, Kahve Keyfi ve Aksesuarlar

Çay keyfinize eşlik etmesi için gurme lezzetleri de online mağazamıza ekliyoruz. Ayrıca çaylarınızı en leziz şekilde demlemeniz ve sunmanız için birbirinden şık ve kullanışlı porselen kupalar, teapotlar, demlikler, çay setleri, kahve takımları ve daha bir çok çay ve kahve aksesuarı da Bir Fincan Aşk’ta..

BİR FİNCAN AŞK AVANTAJLARI

Bir Fincan Aşk’ta bir çok çayı, kahveyi tek noktadan hızlı, güvenli ve zahmetsiz şekilde satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri aynı gün gönderiyoruz. Satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetlerimiz ile sizleri yalnız bırakmıyoruz. Dilerseniz ürünlerimizi, iade koşullarını sağladığı takdirde koşulsuz iade edebilirsiniz.

Ayrıca satın aldığınız veya merak ettiğiniz çaylar ve kahvelerle alakalı çeşitli tavsiye ve püf noktalarının bulunduğu blogumuza sizler için sürekli yenilerini eklemek için çalışıyor olacağız. Yine de bunlar yetmez derseniz, burada paylaşılmasını istediğiniz yada bizden merak ettiğiniz sorularınız olursa bizimle paylaşabilirsiniz.